wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
Tradycja i nowoczesność
Tradycja i nowoczesność

Targi morskie BALTEXPO są organizowane od 1982 roku. Każda edycja jest okazją do pokazania nowych rozwiązań i technologii stosowanych w szeroko pojętym przemyśle morskim.

Targi morskie BALTEXPO
Targi morskie BALTEXPO

BALTEXPO to już tradycyjnie miejsce prezentacji produktów, usług, rozwiązań, osiągnięć, potencjału oraz planów rozwoju polskich i zagranicznych podmiotów z sektora gospodarki morskiej.

Konferencje BALTEXPO
Konferencje BALTEXPO

Targom BALTEXPO towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych zagadnieniom z obszaru gospodarki morskiej - zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji zamieszczonym na stronie.

Złota Kotwica
Złota Kotwica

Podczas Targów BALTEXPO Kapituła nagrody Złota Kotwica nagradza osoby, produkty i usługi kluczowe z punktu widzenia rozwoju gospodarki morskiej w Polsce i na świecie.

Bezpieczeństwo portów i żeglugi
Bezpieczeństwo portów i żeglugi

Bezpieczeństwo wybrzeża, portów i żeglugi to temat, który od zawsze towarzyszy wszystkim interesariuszom gospodarki morskiej. BALTEXPO stanowi miejsce debaty i zaprezentowania technologii, które czynią działalność związaną z morzem bezpieczniejszą - na co dzień i dla każdego.

Przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL
Przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL

Na BALTEXPO 2017 zostaną zaprezentowane przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL - nowoczesne i uniwersalne urządzenia służące do precyzyjnego, kształtowego cięcia arkuszy blach i rur w technologii 2D oraz 3D.

Business Mixer
Business Mixer

Nordic & Central Europe Maritime Ties Business Mixer to spotkanie networkingowe najwyższych rangą przedstawicieli morskich środowisk biznesowych krajów Europy Północnej i Środkowej oraz strefa dyskusji na temat istniejących i możliwych form współpracy między przedsiębiorcami.

CENTRUM INNOWACJI I ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

Przemysły morskie bez wątpienia należą do grona liderów innowacyjności i zaawansowanych technologii w zakresie automatyki, napędów, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i innych obszarów. Chcielibyśmy wspólnie z naszymi wystawcami szczególnie uwypuklić potencjał i osiągnięcia branży pod względem zaawansowanych technologii i innowacyjności na BALTEXPO 2017. Temu celowi służyło będzie Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii, prezentujące w jednym miejscu piktograficznie najbardziej innowacyjne i zaawansowane rozwiązania oferowane przez firmy i instytuty naukowo-badawcze obecne na BALTEXPO.

 

Zachęcamy Państwa nie tylko do zaprezentowania na BALTEXPO swoich najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych produktów, ale także do wykorzystania specjalnych stref informacyjno - networkingowych, takich jak Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii do informowania o tym – w celu zwiększenia prawdopodobieństwa, że zainteresowani nowinkami technologicznymi zwiedzający powiększą grono osób odwiedzających Państwa stoisko. Warto zaznaczyć, że Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii to jedna z dwóch ogólnodostępnych stref networkingowych na BALTEXPO wyposażonych w stanowiska do ładowania urządzeń mobilnych.

 

STREFA INWESTORA

Wychodząc naprzeciw dynamicznemu rozwojowi różnorodnych pomysłów i działalności usługowej związanej bezpośrednio lub pośrednio z gospodarką morską, jak również obserwując dużą aktywność inwestycyjną w regionach związanych z morzem, przemysłem stoczniowym, logistyką i żeglugą śródlądową, pragniemy poinformować Państwa, że w ramach BALTEXPO 2017 zorganizowany zostanie specjalny sektor targowy prezentujący lokalne, regionalne i ponadregionalne inicjatywy w zakresie pozyskania, lokalizacji i stymulowania rozwoju inwestycji, realizowanych przez samorządy, zarządy portów, specjalne strefy ekonomiczne oraz inne podmioty publiczne i prywatne.

Ze względu na obecność wielu firm z zagranicy będących potencjalnymi inwestorami z wielkim zainteresowaniem oczekiwane byłyby informacje dotyczące procedur i trybów postępowania w zakresie konkretnych, planowanych inwestycji.

W związku z tym zapraszamy Państwa do zaprezentowania swojej oferty terenów inwestycyjnych, biur, powierzchni magazynowych, oferty kapitałowej, ofert inwestycyjnych związanych z rozwojem technologii i R&D na stoiskach wystawienniczych zlokalizowanych w specjalnej Strefie Inwestora XIX Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO 2017.

Strefa inwestora to miejsce kompleksowego dialogu i wymiany informacji o możliwościach inwestycyjnych, istniejącej i planowanej infrastrukturze oraz warunkach rozpoczęcia i prowadzenia działalności związanej z przemysłami morskimi, logistyką, żeglugą śródlądową i gospodarką wodną.

Zlokalizowany pomiędzy stoiskami w środku Strefy punkt informacyjny stwarza także możliwości wyświetlenia filmów dotyczących inwestycji oraz terenów inwestycyjnych, które można będzie obejrzeć podczas korzystania ze znajdujących się w pobliżu stacji do ładowania urządzeń mobilnych.

Będzie to także główny punkt dystrybucji specjalnego wydawnictwa – (informatora inwestora) – stanowiącego katalog nieruchomości i obszarów do zagospodarowania / wynajęcia wskazanych przez partnerów Strefy.

Wykorzystanie BALTEXPO 2017 w kontekście planowanych inwestycji byłoby znacznym skróceniem procesu promocji poszukiwań i ustanowienia merytorycznych kontaktów z potencjalnymi uczestnikami procesów inwestycyjnych.

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl