wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
Tradycja i nowoczesność
Tradycja i nowoczesność

Targi morskie BALTEXPO są organizowane od 1982 roku. Każda edycja jest okazją do pokazania nowych rozwiązań i technologii stosowanych w szeroko pojętym przemyśle morskim.

Targi morskie BALTEXPO
Targi morskie BALTEXPO

BALTEXPO to już tradycyjnie miejsce prezentacji produktów, usług, rozwiązań, osiągnięć, potencjału oraz planów rozwoju polskich i zagranicznych podmiotów z sektora gospodarki morskiej.

Konferencje BALTEXPO
Konferencje BALTEXPO

Targom BALTEXPO towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych zagadnieniom z obszaru gospodarki morskiej - zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji zamieszczonym na stronie.

Złota Kotwica
Złota Kotwica

Podczas Targów BALTEXPO Kapituła nagrody Złota Kotwica nagradza osoby, produkty i usługi kluczowe z punktu widzenia rozwoju gospodarki morskiej w Polsce i na świecie.

Bezpieczeństwo portów i żeglugi
Bezpieczeństwo portów i żeglugi

Bezpieczeństwo wybrzeża, portów i żeglugi to temat, który od zawsze towarzyszy wszystkim interesariuszom gospodarki morskiej. BALTEXPO stanowi miejsce debaty i zaprezentowania technologii, które czynią działalność związaną z morzem bezpieczniejszą - na co dzień i dla każdego.

Przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL
Przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL

Na BALTEXPO 2017 zostaną zaprezentowane przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL - nowoczesne i uniwersalne urządzenia służące do precyzyjnego, kształtowego cięcia arkuszy blach i rur w technologii 2D oraz 3D.

Grupa LOTOS i Baltexpo zapraszają do debaty o standardach i wyzwaniach dla zrównoważonego rozwoju przemysłu morskiego

Zrównoważony rozwój przemysłów morskich wykorzystujący nowoczesne technologie to motyw od lat obecny w tematyce Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO. W tegorocznej edycji targów filozofia i wartości zrównoważonego rozwoju w tym sektorze gospodarki zostaną jednak szczególnie mocno zaakcentowane za sprawą specjalnej konferencji i strefy targów,  których liderem będzie Grupa LOTOS S.A. Porozumienie w tej sprawie zostało właśnie podpisane pomiędzy LOTOSEM a organizatorem BALTEXPO, Zarządem Targów Warszawskich S.A. 

Intencją porozumienia jest stworzenie podczas BALTEXPO forum skupiającego wszystkie podmioty, których filozofia rozwoju oparta jest na dbałości o środowisko naturalne, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz implementacji zaawansowanych technologii pomagających zapewnić bezpieczeństwo a także zminimalizować wpływ przemysłu na środowisko naturalne. Formuła wydarzenia stwarza takim podmiotom możliwość zarówno prezentacji swojego dorobku,  osiągnięć i planów w przestrzeni targowej, jak i aktywnego udziału w debacie zaplanowanej na drugi dzień targów, 12 września 2017. 

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl