wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
Tradycja i nowoczesność
Tradycja i nowoczesność

Targi morskie BALTEXPO są organizowane od 1982 roku. Każda edycja jest okazją do pokazania nowych rozwiązań i technologii stosowanych w szeroko pojętym przemyśle morskim.

Targi morskie BALTEXPO
Targi morskie BALTEXPO

BALTEXPO to już tradycyjnie miejsce prezentacji produktów, usług, rozwiązań, osiągnięć, potencjału oraz planów rozwoju polskich i zagranicznych podmiotów z sektora gospodarki morskiej.

Konferencje BALTEXPO
Konferencje BALTEXPO

Targom BALTEXPO towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych zagadnieniom z obszaru gospodarki morskiej - zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji zamieszczonym na stronie.

Złota Kotwica
Złota Kotwica

Podczas Targów BALTEXPO Kapituła nagrody Złota Kotwica nagradza osoby, produkty i usługi kluczowe z punktu widzenia rozwoju gospodarki morskiej w Polsce i na świecie.

Bezpieczeństwo portów i żeglugi
Bezpieczeństwo portów i żeglugi

Bezpieczeństwo wybrzeża, portów i żeglugi to temat, który od zawsze towarzyszy wszystkim interesariuszom gospodarki morskiej. BALTEXPO stanowi miejsce debaty i zaprezentowania technologii, które czynią działalność związaną z morzem bezpieczniejszą - na co dzień i dla każdego.

Przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL
Przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL

Na BALTEXPO 2017 zostaną zaprezentowane przecinarki plazmowo-tlenowe STIGAL - nowoczesne i uniwersalne urządzenia służące do precyzyjnego, kształtowego cięcia arkuszy blach i rur w technologii 2D oraz 3D.

Business Mixer
Business Mixer

Nordic & Central Europe Maritime Ties Business Mixer to spotkanie networkingowe najwyższych rangą przedstawicieli morskich środowisk biznesowych krajów Europy Północnej i Środkowej oraz strefa dyskusji na temat istniejących i możliwych form współpracy między przedsiębiorcami.

Patronat honorowy 2019

Partnerzy 2017

Patronat Honorowy 2017

Partner Strategiczny 2017

Współgospodarze BALTEXPO BBQ

Partner Główny 2017

Patronat Naukowy 2017

Akademia Morska w Szczecinie
Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Politechnika Gdańska

Patroni Medialni 2017

Specjalne seminarium GAZ-SYSTEM już 12 września na BALTEXPO

GAZ-SYSTEM jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju. Jest podmiotem odpowiedzialnym zarówno za realizację strategicznie ważnego projektu Baltic Pipe oraz, za pośrednictwem należącej do GAZ-SYSTEM spółki Polskie LNG, za funkcjonowanie i  rozbudowę Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Specjalne seminarium dla obecnych i przyszłych kooperantów

Już 12 września podczas Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO 2017 w Gdańsku będzie można wziąć udział w specjalnym seminarium, dotyczącym łańcucha kooperantów GAZ-SYSTEM w budowie morskiej infrastruktury energetycznej. Udział w seminarium będzie bezpłatny dla wszystkich wystawców i zwiedzających BALTEXPO 2017 (link do rejestracji zwiedzających – na dole artykułu). Ponadto podczas trzech dni targów będzie można nawiązać kontakt i uzyskać kompleksową informację na temat planowanych działań GAZ-SYSTEM na stoisku firmy.

- Zależy nam na terminowej i sprawnej realizacji budowy gazociągu podmorskiego. (…) Już w sierpniu rozpoczną się pierwsze prace geofizyczne i środowiskowe na Morzu Bałtyckim. Pozwolą one ustalić dokładny przebiegu trasy gazociągu – mówi Tomasz Stępień, Prezes Zarządu GAZ-SYSTEM.

GAZ-SYSTEM przygotowuje się do realizacji projektu Baltic Pipe, który połączy norweskie źródła gazu ziemnego z rynkami krajów Europy Środkowej oraz regionu bałtyckiego poprzez zintegrowanie systemów przesyłowych Norwegii, Danii oraz Polski. Projekt Baltic Pipe składa się z kilku części: gazociągu tzw. złożowego, prowadzącego z systemu norweskiego na Morzu Północnym do punktu odbioru w systemie duńskim (lub istniejącej infrastruktury złożowej w Danii), rozbudowy istniejących zdolności w duńskim i polskim systemie przesyłowym oraz podmorskiego gazociągu międzysystemowego, biegnącego z Danii do Polski.

Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO to największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata nieprzerwanie od 1982 roku. Jednym z partnerów tegorocznej edycji targów jest GAZ-SYSTEM, zaś kwestie offshore oraz technologii paliwowych są jednymi z najbardziej widocznych wątków tematycznych zbliżającej się imprezy.

Usprawniona rejestracja zwiedzających

Zwiedzający BALTEXPO mogą uzyskać bezpłatne wejściówki nie tylko rejestrując się z użyciem formularza dołączonego do zaproszenia (swoimi pulami zaproszeń dysponują wystawcy BALTEXPO), tak jak to miało miejsce podczas poprzednich edycji targów, ale także rejestrując się na dedykowanej stronie umożliwiającej samodzielne wygenerowanie identyfikatora.  Link do strony: https://baltexpo2017.evenea.pl

 

 

 

 

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl